SOCIALINĖ AKCIJA „TELŠIUOSE ANTRĄ KLASĘ BAIGI – PLAUKTI MOKI!“

Mieli tėveliai,
Informuojame, kad nuo 2017-10-10 iki 2018-01-18 2 klasės mokiniams Telšių ,,Ateities“ progimnazijos baseine vyks plaukimo pamokos. Prašome pasirūpinti, kad vaikai į baseiną nevyktų nešvariais riebaluotais plaukais, reikalinga turėti: – maudymosi kostiumėlį, dušo želę arba muilą, plaušinę, gumines šlepetes, maudymosi kepuraitę (guminę), rankšluostį. Plaukai turi būti supinti į kasą arba surišti taip, kad lengvai tilptų po kepuraite. Įspėkite, kad vykstant į baseiną jūsų vaikai vertingus daiktus (pinigus, telefonus, laikrodžius, papuošalus ir kt...) paliktų pas klasės auklėtoją Editą Vitkienę, už paliktus dingusius daiktus lydintis mokytojas ir baseino prižiūrėtojai neatsako. Kadangi jūsų vaikai mokosi jungtinėje klasėje, mokinius į baseiną lydės socialinė pedagogė – mokytojo padėjėja Rima Jurevičiutė.

Plaukimų tvarkaraštis

REKOMENDACIJOS MOKINIŲ TĖVAMS/ GLOBĖJAMS DĖL PATYČIŲ IR SMURTO PREVENCIJOS (PDF)

Atmintinė būsimų pirmokų tėveliams(PDF)

ĮSAKYMAS DĖL LĖŠŲ MOKINIO REIKMENIMS ĮSIGYTI DYDŽIO NUSTATYMO IR MOKINIO REIKMENŲ SĄRAŠO PATVIRTINIMO