Telšių r. Eigirdžių pagrindinės mokyklos 2016-2017 m.m. mokyklinio autobuso mokinių vežimo grafikas

 

ATVYKIMAS Į MOKYKLĄ (PIRMADIENIS – PENKTADIENIS)
Geruliai – 7.10 val.
Birikai – 7.20 val.
Micaičiai – 7.35 val.
Laukstėnai – 7.45 val.
Pieliai – 7.50 val.

 

IŠVYKIMAS IŠ MOKYKLOS (PIRMADIENIS, KETVIRTADIENIS)
Išvykimas iš mokyklos – 14.40 val.
Pieliai – 14.40 val.
Laukstėnai – 14.50 val.
Mokykla – 15.05 val.
Geruliai – 15.15 val.
Birikai – 15.25 val.
Micaičiai – 15.40 val.
16.00 val. (autobusas grįžta į Eigirdžių mokyklą)

 

IŠVYKIMAS IŠ MOKYKLOS (ANTRADIENIS, TREČIADIENIS, PENKTADIENIS)
Geruliai – 14.40 val.
Birikai – 14.50 val.
Micaičiai - 15.05 val.
15.15 val. (autobusas grįžta į Eigirdžių mokyklą)
Pieliai – 15.25 val.
Laukstėnai – 15.35 val.
15.55 val. autobusas grįžta į mokyklą

 

Mokinius veža mokyklinio autobuso vairuotojas Dalius Mikalčius. Mokinių išvežimo iš mokyklos grafikas gali kisti, atsižvelgiant į mokykloje organizuojamus renginius, pamokų pakeitimus.

 

Prisijunk prie mūsų!

Dabar naršo

Svetainėje lankosi 70 svečių ir nėra prisijungusių narių