Telšių r. Eigirdžių pagrindinės mokyklos 2017-2018 m.m. mokyklinio autobuso mokinių vežimo grafikas

 

ATVYKIMAS Į MOKYKLĄ (PIRMADIENIS – PENKTADIENIS)

Geruliai – 7.10 val.
Birikai – 7.20 val.
Micaičiai – 7.35 val.
Laukstėnai – 7.45 val.
Pieliai – 7.50 val.

 

IŠVYKIMAS IŠ MOKYKLOS (PIRMADIENIS, TREČIADIENIS, PENKTADIENIS)

Išvykimas iš mokyklos – 14.40 val.
Pieliai – 14.40 val.
Laukstėnai – 14.50 val.
Mokykla – 15.05 val.
Geruliai – 15.15 val.
Birikai – 15.25 val.
Micaičiai – 15.40 val.
16.00 val. (autobusas grįžta į Eigirdžių mokyklą)

 

IŠVYKIMAS IŠ MOKYKLOS (ANTRADIENIS, KETVIRTADIENIS)

Geruliai – 14.40 val.
Birikai – 14.50 val.
Micaičiai - 15.05 val.
15.15 val. (autobusas grįžta į Eigirdžių mokyklą)
Pieliai – 15.25 val.
Laukstėnai – 15.35 val.
15.55 val. autobusas grįžta į mokyklą

 

Mokinius veža mokyklinio autobuso vairuotojas Dalius Mikalčius. Mokinių išvežimo iš mokyklos grafikas gali kisti, atsižvelgiant į mokykloje organizuojamus renginius, pamokų pakeitimus.

 

Telšių r. Eigirdžių  pagrindinės mokyklos

Mokinių, važiuojančių  geltonuoju (mokykliniu) autobusu į mokyklą 2017-2018 m. m.,

SĄRAŠAS

Eil. Nr.

Mokinio pavardė, vardas

Klasė

Vietovė, kur mokinys įlipa į autobusą

  1. 1. 

Andriuškaitė Emilija

1

Geruliai

  1. 2. 

Paulauskaitė Goda

2

Geruliai

  1. 3. 

Andriuška Enrikas

4

Geruliai

  1. 4.

Andriuška Eridanas

6

Geruliai

  1. 5.

Andriuškaitė Abrilė

10

Geruliai

  1. 6.

Dargevičiūtė Jūratė

10

Geruliai

  1. 7.

Rubavičiutė Gineta

2

Birikai

  1. 8.

Remeikis Tomas

4

Birikai

  1. 9.

Keinys Nedas

 6

Birikai

  1. 10.

Virkietis Karolis

5

Micaičiai

  1. 11.

Virkietis Daividas

6

Micaičiai

  1. 12.

Raudys Linas

6

Laukstėnai

  1. 13.

Raudys Romutis

10

Laukstėnai

  1. 14.

Milkintaitė Evelina

1

Pieliai

  1. 15.

Milkintaitė Kamilė

5

Pieliai

  1. 16. 

Miltenis Justinas

7

Pieliai

  1. 17. 

Markauskaitė Gintarė

8

Pieliai

 

Telšių r. Eigirdžių pagrindinės mokyklos mokinių saugaus elgesio mokykliniame autobuse taisyklės

Prisijunk prie mūsų!

Dabar naršo

Svetainėje lankosi 89 svečiai ir nėra prisijungusių narių