Mokinių, vykstančių iš Dūseikių durpyno atvykimas į mokyklą

7.10 val. išvykimas iš Dūseikių durpyno, 7.15 val. autobusas atvyksta į Levenčių sankryžą (čia autobuse laukiama, kol atvyks kitas autobusas, vykstantis į  Eigirdžius), 7,15 val. persėdus į kitą autobusą  kartu su Ubiškės, Pateklėnų, Kiršių vaikais, į Eigirdžius atvykstama 7.30 val. į sustojimą Eigirdžių plentas.

Mokinių, vykstančių į  Dūseikių durpyną išvykimas  iš  mokyklos

13.40 val. išvykimas iš  miestelio autobusų stotelės (esančios prie mokyklos), 14. 00 val. autobusas atvyksta į Ubiškės sustojimą (ten autobuse  laukiama kol atvyks kitas autobusas), 14 val. persėdus į kitą autobusą išvykstama į Dūseikių durpyną.

Mokinių, vykstančių iš Ubiškės, Pateklėnų, Dūseikių, Kiršių  atvykimas į mokyklą

7.05 val. išvykimas iš Ubiškės/Pateklėnų,

7.15 val. išvykimas iš Dūseikių

7.18 (7.20) išvykimas iš Kiršių

7.30 val. atvykimas į Eigirdžių plento stotelę

Mokinių, vykstančių iš Ubiškės, Pateklėnų, Dūseikių, Kiršių  išvykimas iš mokyklos

Išvykimas iš mokyklos (iš miestelio autobuso stotelės, esančios netoli mokyklos) 13.40 val. arba 15.45 val.

Mokinių, vykstančių iš Nerimdaičių  atvykimas į mokyklą

7.05 val. išvykimas iš Nerimdaičių

Mokinių, vykstančių į  Nerimdaičius , išvykimas iš mokyklos

15.15 val. (iš miestelio autobuso stotelės, esančios netoli mokyklos)