Vizija

Pagrindinė mokykla – besimokanti, kurianti saugią ugdymo aplinką, ugdanti bendruomeniškumą ir socialinę partnerystę, puoselėjanti žemaičių kultūrą. Tai atvira visuomenei, garantuojanti kokybišką ugdymą pagal vaiko galias, kurianti ir ugdanti vertybines nuostatas: demokratiškumą, atsakomybę, sąžiningumą, pagarbą, toleranciją, meilę tėvynei ir artimam.

Misija

Mokykla – švietimo, kultūros, informacijos, pagalbos šeimai centras - teikianti pradinį, pagrindinį išsilavinimą, ugdanti ikimokyklinio amžiaus ir priešmokyklinės grupės vaikus, puoselėjanti žemaičių kultūrą, tenkinanti vietos bendruomenės poreikius, sudaranti saugias sąlygas kiekvienam mokiniui visapusiškai ugdytis ir siekti pažangos, atvira naujovėms, plėtojanti socialinę partnerystę, puoselėjanti mokyklos ir krikščioniškas tradicijas.