Tolerancijos diena Telšių r. Eigirdžių pagrindinėje mokykloje

                      Lapkričio 16 – ąją penktadienį  per antrą pertrauką Eigirdžių mokyklos bendruomenė susirinko į tolerancijos dienos paminėjimą. Renginio metu  6 klasės mokiniai B. Jonuškevičiūtė ir S. Ramondas  skaitė  mintis apie toleranciją. Tradiciškai žodį tarė mokyklos direktorė D.Juškienė.

Šių metų  tolerancijos dienos simbolis buvo raktas, kuris puikiai tinka atrakinti žmonių mintims, širdžiai, jausmams ir įsileisti į savo minčių ir širdies labirintą šalia esantį kitokį žmogų ne tik savo išvaizda, bet ir kitokių pažiūrų, išpažįstančių kitą religiją. Kai kurie žmonės savo viduje turėdami pakantumą, supratimą, draugiškumą, kito priėmimą, pagarbą, ne visada tai atskleidžia kitiems, todėl kartais reikia turėti simbolinį raktą, kuriuo galime atrakinti žmogaus vidinį pasaulį ir padėti atsiskleisti šioms žmogaus savybėms.

                      Į šios akcijos paminėjimą įsijungė visa mokykla, klasių auklėtojai, tikybos, istorijos mokytojai. Pamokų metu pedagogai  su mokiniais diskutavo apie pagarbą vienas kitam, karpė simbolinius raktus. Technologijų mokytojos A.Bagužienė ir R.Gustienė paruošė šiai dienai skirtą stendą, kuris primena, kad visuomenėje gyvena skirtingi žmonės, todėl labai svarbu gebėti toleruoti kitą ir sugyventi.

Socialinė pedagogė Rima Jurevičiutė


Prisijunk prie mūsų!

Dabar naršo

Dabar svetainėje 45 svečiai ir narių nėra