Piešiniai olose

Spalio 26d. istorijos ir dailės mokytojos N. Gurliauskaitė ir R. Gustienė vedė integruotą pamoką 7-8kl. „Piešiniai olose“. Per istorijos pamokas mokiniai mokėsi apie pirmykščius žmones ir jų gyvenimo būdą, piešinius olose. Gaubiami tamsos ant olų sienų ledynmečio medžiotojai medžio anglimi piešė paslaptingus piešinius. Mokyklos rūsys atitiko aplinką, panašią į tamsią olą.

Dailės mokytoja supažindino su medžio anglies piešimo technika, priminė, ką senieji žmonės piešė. Pasišviesdami telefonų žibintuvėliais, prietemoje mokiniai patys galėjo pabūti pirmykščiais žmonėmis ir piešti piešinius.
Po to sugrįžę į klasę, mokiniai pristatė savo piešinius, aptarė neįprastą erdvę ir visi pritarė, kad tokia pamoka jiems patiko.

Istorijos mokytoja N.Gurliauskaitė ir dailės mokytoja R. Gustienė

 


 

 

 

Prisijunk prie mūsų!

Dabar naršo

Dabar svetainėje vienas svečias ir narių nėra