Išvyka - stažuotė į Londoną

Telšių r. Eigirdžių pag. mokykla kartu su Vilniaus Jeruzalės progimnazija dalyvauja iš Europos struktūrinių fondų finansuojamame projekte“ Mokinių mokymosi mokytis kultūra“
Kovo 20-22d. dvi mokyklos mokytojos N.Gurliauskaitė ir R. Gustienė kartu su Vilniaus Jeruzalės progimnazijos mokytojų grupele lankėsi Jungtinėje Karalystėje, Londone.
Šios išvykos – stažuotės tikslas - aplankyti mokyklas, kurios dirba pagal Ekseterio universiteto akredituotą programą“ Mastymo mokykla“.
Buvo aplankytos 1 pradinė ir 2 vidurinės mokyklos. Vizitų metu buvo suteikta galimybė stebėti pamokas, susipažinti su Mąstymo žemėlapių metodu, kuris yra taikomas visose pamokose. Pokalbių su mokyklų vadovais, mokytojais ir mokiniais metu buvo pristatyta kodėl mokyklos pasirinko šį metodą, su kokiais iššūkiais susidūrė ir kaip joms pavyko juos įveikti. Taip pat kalbėta, kaip buvo diegiamas šis metodas, kaip tai įtakoja mokytojų veiklą ir mokinių mokymąsi bei pasiekimus. Tiek mokytojai, tiek mokiniai džiaugėsi, kad taikant Mąstymo mokyklos metodą pagerėjo mokinių mokymosi rezultatai, mokiniai tapo savarankiški, geba patys organizuoti savo mokymąsi. Tą patį pažymėjo ir mokiniai, jie teigė, kad naudojantis Mąstymo žemėlapiais jie geba atsirinkti naudingą ir reikiamą informaciją kur kas lengviau pasiruošti testams, egzaminams, nes nebereikia „kalti“, kaupti daug informacijos, o tai skatina pasitikėjimą savimi.

Mūsų mokyklos mokytojų laukia mokymai, kaip taikyti Mąstymo žemėlapių metodą, todėl ši išvyka buvo gera proga susipažinti, kaip praktikoje taikomas metodas. Išvyka paliko malonių ir prasmingų įspūdžių, nes buvo aplankytos ne tik mokyklos, bet ir Londono įžymios vietos.

Anglų k. mokytoja N.Gurliauskaitė ir Technologijų mokytoja R. Gustienė

 


 

 

 

Prisijunk prie mūsų!

Dabar naršo

Dabar svetainėje 76 svečiai ir narių nėra