Lydimi socialinės pedagogės – mokytojo padėjėjos  Rimos Jurevičiutės antros klasės mokiniai spalio – sausio  mėnesiais  du kartus per savaitę Telšių „Ateities“ pagrindinės mokyklos baseine  lankė plaukimo pamokas, kurias vedė trenerė Lilija Puodžiukaitienė.

Sausio  16 dieną vyko paskutinė pamoka - parodomasis plaukimas, šią parodomąją plaukimo pamoką stebėjo ne tik mokinių tėveliai, bet ir akcijos rėmėjo „Žemaitijos pienas“ personažas Piknikas.

Pasibaigus paskutiniajai plaukimo pamokai, antros klasės mokiniai Andrėja Bielskytė ir Emilis Gaudutis sužinojo, kad pateko, į finalinį plaukimą, kuriame gegužės mėnesį varžysis dėl geriausio šių mokslo  metų antrokų plaukiko vardo. Atsisveikinant su šia gražia akcija, visi mažieji plaukikai buvo apdovanoti senai lauktais diplomais ir Žemaitijos pieno prizais.

 

Akcijos koordinatorė vyr. socialinė pedagogė – mokytojo padėjėja Rima Jurevičiutė 

 


 

 

Prisijunk prie mūsų!

Dabar naršo

Dabar svetainėje 18 svečių ir narių nėra