Žodis sušildo širdis...

2018 m. vasario 16 d. švęsime Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Valstybės praeitis įkvepia kurti dabartį ir leidžia viltingai žvelgti į ateitį. Raiškus meniškas ŽODIS Lietuvai š. m. sausio 18 dieną skambėjo Eigirdžių pagrindinėje mokykloje (mokyklų grupės konkurso organizatorė). Meninio skaitymo konkurso mokyklų grupėje dalyvių, kurių iš šešių mokyklų buvo net dvidešimt, žodis jaudino, žadino vaizduotę, kartais kėlė šypseną ar tiesiog pakylėjo virš kasdienybės... Tai buvo maža šventė ir skaitovams, ir klausytojams. Tekstai mokinių lūpose skambėjo įvairiai: vienų labai nuoširdžiai, jautriai, kitų emocingai ar šmaikščiai. Ne visi tapo nugalėtojais (į kitą etapą pateko net aštuoni), tačiau raiškus meniškas žodis sušildė renginyje dalyvavusiųjų širdis...

Lietuvių kalbos mokytoja V. Leipuvienė

 


 

 

Prisijunk prie mūsų!

Dabar naršo

Dabar svetainėje 60 svečiai ir narių nėra