Paminėta tolerancijos diena

1995 m. lapkričio 16-ą dieną UNESCO paskelbė Tarptautine tolerancijos diena. Kasmet Tolerancijos dienai paminėti yra skiriamas simbolis. Šiemet jis – rankos. Šio simbolio  prasmė – žmogaus rankomis pasaulyje daromi geri ir blogi darbai: rankos sukuria ir rankos sugriauna. Tolerancijos diena paminėta ir Telšių r. Eigirdžių pagrindinėje mokykloje. Šia proga mokiniai kartu su pedagogais, naudodami rankų simbolį darė klasių gerų darbų saules, kurios papuošė mokyklos stendą. Visą savaitę apie toleranciją buvo kalbama per klasių valandėles, ketvirtadienį vyko integruotos tikybos ir socialinės pedagogės pamokos, kurių metu jaunimas kartu su tikybos mokytoja V.Vaidviliene ir soc. pedagoge R.Jurevičiute žiūrėjo ir aptarė  edukacinį filmuką apie pagarbą neįgaliesiems „Draugystė“.

 Socialinė pedagogė Rima Jurevičiutė

 

 


 

 

Prisijunk prie mūsų!

Dabar naršo

Dabar svetainėje 47 svečiai ir narių nėra