Suvirpa nerimu tyra erdvė rugsėjo,
Skambučių vyturiai vėl tylą drums.
Liepsnok, širdie, ir šilumą pasėjus
Neleisk vilčių užtemdyti audroms.

Mieli Mokiniai, Tėveliai, Mokytojai, Eigirdžių bendruomenės nariai, Svečiai, moloniai kviečiame visus 2015-09-01 (antradienį) į Telšių r. Eigirdžių pagrindinėje mokykloje vyksiančią Rugsėjo 1-osios šventę:

#BEACTIVE Europos sporto savaitė

#BEACTIVE Europos sporto savaitė – tai nauja Europos Komisijos iniciatyva, propaguojanti sportą ir fizinį aktyvumą Europoje. Europos sporto savaitė – tai europietiška iniciatyva su visoje Europoje vykstančiais renginiais. Mūsų mokyklos moksleiviai taip pat geranoriškai įsijungė į šį projektą.

Mokytojau, iš tavo delno lesam mes -
Tarsi paukščiai - išminties ir gėrio grūdus,
Iš tavų akių  renkam pažinimo ir tiesos spindulius,
Iš tavo širdies semiamės dosnumo ir šilumos, kad galėtume
Išmokti svarbiausias gyvenimo tiesas -
Auginti savyje meilę žmogui, dangui ir gimtąjai žemei.

Telšių r. Eigirdžių pagrindinė mokykla užbaigė vykdyti projektą ,,Būkime kartu“ ,,Išskleiskime draugystei sparnus-2“

Telšių r. Eigirdžių pagrindinė mokykla jau antrus metus dalyvavo Šalies mokymo įstaigų bendrų edukacinių veiklų projektų konkurse „Būkime kartu“ ir įgyvendino projektą ,,Išskleiskim draugystei sparnus – 2”, kuris sudarė sąlygas tęsti draugystę ir glaudžiau bendradarbiauti su Šalčininkų r. Turgelių Povilo Ksavero Bžostovskio gimnazija. Siekdami pažinti ne tik lenkų, bet ir kitų Lietuvoje gyvenančių tautų istoriją, kultūrą, bendradarbiauti rengiant ir vykdant projektą pakvietėme ir Vilniaus žydų Šolomo Aleichemo ORT gimnaziją, su kuria taip pat užsimezgė graži draugystė ir bendradarbiavimas. Projektą organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro (direktorius Algirdas Sakevičius) Turizmo ir etnokultūrinio ugdymo skyrius, jo vedėja Aurelija Augūnienė. Projekto veiklas ir organizacinius klausimus derinome su šio skyriaus metodininke Alma Miriniene.

Telšių r. Eigirdžių mokyklos atstovai dalyvavo 2015 m. lapkričio 14 d. paminklo partizanams atidengime.