Rugsėjo 1-osios šventė

Gelsvus lapus rudens vėjas neša,
Laukus gaivina rudenio tyla.
Ir vėl tave, atėjusį į klasę,
Kasryt pasveikins tavo mokykla.

Paspaudę, žemiau esančią nuorodą, galite parsisiųsti Telšių r. Eigirdžių pagrindinės mokyklos 2014 m. rugsėjo mėn. veiklos planą:

Rugsėjo mėnesio planas

„RUDENS TAKU“

Saulėtą ketvirtadienio popietę 1 -10 klasių mokiniai aktyviai rinkosi į tradicinį, mokykloje kasmet organizuojamą krosą ,,Rudens taku“. Pirmieji varžėsi 1-4 klasių berniukai. Greičiausiai trasą įveikė 3 klasės mokinys Keinys Nedas. Antrą vietą užėmė Danėla Mindaugas iš 4 klasės. Ir trečią vietą užėmė antrokas Simas Ramonas. Mergaičių tarpe nenugalima buvo ketvirtokė Kasperavičiūtė Laura. Antra liko Bielskytė Ema iš 4 klasės. Ir trečia - ketvirtokė Gabija Juodeikytė.

ŠIUKŠLIAWOODAS

Rugsėjo 17 dieną Eigirdžių bendruomenės namuose vyko vykdomas Tauragės ir Telšių regionų moksleivių švietimo projektas, siekiant paskatinti atliekų rūšiavimą ir supažindinti su atsinaujinančia energetika. Pagrindinis numatomo įgyvendinti projekto tikslas - užtikrinti veiksmingą moksleivių informavimą ir švietimą su aplinka susijusiais klausimais, taip skatinant pasirinkti aplinkai palankų gyvenimo būdą.

Svetainėje lankosi 13 svečių ir nėra prisijungusių narių