KVEITĖMS

 


 

 

View the embedded image gallery online at:
https://eigirdziumokykla.lt/index.php/lt/#sigProGalleria4e191f59c7
 

 

Molyklos merginų komanda žaidė V. Borusevičiaus gimnazijoje tarpmokyklines salės futbolo 5×5 rungtynes. Pralaimėjome bet nuotaika vis tiek gera.

 

 


 

 

 

View the embedded image gallery online at:
https://eigirdziumokykla.lt/index.php/lt/#sigProGalleria6c9a8260d2
 

 Piešiniai olose

Spalio 26d. istorijos ir dailės mokytojos N. Gurliauskaitė ir R. Gustienė vedė integruotą pamoką 7-8kl. „Piešiniai olose“. Per istorijos pamokas mokiniai mokėsi apie pirmykščius žmones ir jų gyvenimo būdą, piešinius olose. Gaubiami tamsos ant olų sienų ledynmečio medžiotojai medžio anglimi piešė paslaptingus piešinius. Mokyklos rūsys atitiko aplinką, panašią į tamsią olą.

Dailės mokytoja supažindino su medžio anglies piešimo technika, priminė, ką senieji žmonės piešė. Pasišviesdami telefonų žibintuvėliais, prietemoje mokiniai patys galėjo pabūti pirmykščiais žmonėmis ir piešti piešinius.
Po to sugrįžę į klasę, mokiniai pristatė savo piešinius, aptarė neįprastą erdvę ir visi pritarė, kad tokia pamoka jiems patiko.

Istorijos mokytoja N.Gurliauskaitė ir dailės mokytoja R. Gustienė

 


 

 

 

View the embedded image gallery online at:
https://eigirdziumokykla.lt/index.php/lt/#sigProGalleria48b9ba1397
 

 Konstitucija gyvai

Lietuvos Respublikos Konstitucija – 1992 m. spalio 25 d. referendumu priimtas pagrindinis Lietuvos įstatymas. Lietuvos Respublikos Konstitucija reglamentuoja pamatinius Lietuvos valstybės ir visuomenės gyvenimo aspektus.
Spalio 26d. Eigirdžių pagrindinė mokykla prisijungė prie Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Pilietinio ugdymo skyriaus inicijuotos akcijos „Konstitucija gyvai“, kurios tikslas – plėtoti mokinių, mokytojų ir vietos bendruomenių partnerystę bei skatinti mokinių dalyvavimą vietos bendruomenės gyvenime, formuojant pilietines vertybes ir nuostatas.


Istorijos mokytoja N. Gurliauskaitė kartu su mokinių aktyvu sukvietė mokytojus ir mokinius susirinkti mokyklos fojė. Trumpai buvo pristatyta LR Konstitucija ir su jos turiniu. Po to mokiniai traukė iš „Konstitucijos dėžutės“ lapelius su konstitucijos straipsniais apie žmogaus teises ir garsiai juos skaitė. Taip mokiniai galėjo patys susipažinti su Konstitucijoje deklaruojamomis žmogaus teisėmis.

Istorijos mokytoja N. Gurliauskaitė 

 


 

 

 

Prisijunk prie mūsų!

Dabar naršo

Dabar svetainėje 25 svečiai ir narių nėra