Birželio 14d. visa Lietuva mini Gedulo ir Vilties dieną, kai įvyko pirmieji, Sovietų valdžios suorganizuoti, masiniai lietuvių trėmimai į Sibirą.

Mūsų mokykla kiekvienais metais prisijungia prie Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti inicijuojamos Birželio 14-osios – Gedulo ir vilties dienos paminėjimo Lietuvos bendrojo ugdymo įstaigose bei kitose švietimo institucijose. Šiais metai buvo pasiūlyta pilietinė iniciatyva „ Tremties vaikų žaislai“.

Mokiniai aktyviai įsijungė į akciją. 5 ir 6 klasių mokiniai gamino žaisliukus iš įvairių skiaučių, šakelių, šieno, kokius gal būt gamino tremtyje buvę vaikai. 7 ir 8 klasių mokiniai kartu su dailės mokytoja R. Gustienė piešė piešinius, kuriuose irgi vaizdavo tremties vaikų žaislus.

Pamokoje, skirtoje paminėti Birželio 14d., dalyvavo visa mokyklos bendruomenė. Mokiniais skaitė tremtinių prisiminimus, eilėraščius, žiūrėjo dokumentinį filmą „Ledo vaikai“ bei diskutavo apie tremties vaikų išgyventus sunkumus, išsaugotas vertybes.


 

Prisijunk prie mūsų!

Dabar naršo

We have 78 guests and no members online