Krepšinio turnyras Eigirdžių pagrindinėje mokykloje

                  Kovo 11-ajai, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai, paminėti Eigirdžių pagrindinėje mokykloje vyko tradicinis tarpmokyklinis krepšinio turnyras. Keturios komandos iš Luokės V. Kleivos gimnazijos, Upynos ir Eigirdžių pagrindinių mokyklų kovojo dėl apdovanojimų, kuriuos įsteigė Degaičių sporto klubas. Turnyre geriausiai sekėsi Luokės gimnazistams. Jie laimėjo visas rungtynes ir užėmė pirmą vietą. Antrą vietą užėmė varžybų šeimininkai, Eigirdžių pagrindinės mokyklos krepšininkai. Treti - Upynos pagrindinės mokyklos auklėtiniai. Luokės antroji komanda liko ketvirta vieta. Snaiperio konkursą laimėjo Luokės II –os komandos atstovas Norkus Daivaras. antras buvo taip pat Luokės V. Kleivos gimnazijos sportininkas Venckus Mantas, o trečias – Ernestas Bružas iš Eigirdžių pagrindinės mokyklos. Su gražia Lietuvai švente pasveikino mokyklos direktorė Danutė Juškienė, įteikė apdovanojimus jauniesiems  sportininkams ir padėkos raštus komandų vadovams Daivai Pociutei, Bronislovui Šiaudkuliui. Direktorė pakvietė krepšinio entuziastus ir kitais metais KOVO 11- ąją pažymėti  sportuojant ir į savo būrį pritraukiant daugiau žaidėjų.

                                                                     Kūno kultūros mokytojas Bronislovas Šiaudkulis

 

krepšinio turnyras


 

Prisijunk prie mūsų!

Dabar naršo

We have 25 guests and no members online