„Rankos, suteikiančios pagalbą, švelnesnės negu besimeldžiančios  lūpos“

Telšių r. Eigirdžių pagrindinės mokyklos 5 – 8 klasių mokiniai, norėdami padovanoti Kalėdinį džiaugsmą senoliams, visą savaitę prisidėjo savo gerais darbais ir dalyvavo akcijoje „Gerumas mus vienija“. Jie ne tik pynė Adventinius vainikėlius, bet ir kartu su visa mokyklos bendruomene 2018-12-12 – 2018-12-17 dalyvavo dar vienoje gerumo akcijoje „Padovanokim džiaugsmą beglobiams gyvūnėliams“ - kvietė pasidalinti Kalėdine šiluma ir padėti mažiesiems draugams pajusti tą gražų Advento laikotarpį.


Mokyklos bendruomenės padovanoti žaislai, maistas ir visa kita ką galima paaukoti šiems gyvūnėliams bus nuvežta ir perduota VšĮ “Telšių uodegėlė" - gyvūnų globos organizacijai.


Dalyvaudami Gerumo akcijose mokiniai darė šiuos gražius darbus su didele šiluma ir meile.

 

Dalinkimės džiaugsmu ne tik visą gruodį, bet ir kiekvieną dieną.

 

Telšių r. Eigirdžių pagrindinės mokyklos mokinių savivalda


Prisijunk prie mūsų!

Dabar naršo

We have 54 guests and no members online