Konstitucija gyvai

Lietuvos Respublikos Konstitucija – 1992 m. spalio 25 d. referendumu priimtas pagrindinis Lietuvos įstatymas. Lietuvos Respublikos Konstitucija reglamentuoja pamatinius Lietuvos valstybės ir visuomenės gyvenimo aspektus.
Spalio 26d. Eigirdžių pagrindinė mokykla prisijungė prie Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Pilietinio ugdymo skyriaus inicijuotos akcijos „Konstitucija gyvai“, kurios tikslas – plėtoti mokinių, mokytojų ir vietos bendruomenių partnerystę bei skatinti mokinių dalyvavimą vietos bendruomenės gyvenime, formuojant pilietines vertybes ir nuostatas.


Istorijos mokytoja N. Gurliauskaitė kartu su mokinių aktyvu sukvietė mokytojus ir mokinius susirinkti mokyklos fojė. Trumpai buvo pristatyta LR Konstitucija ir su jos turiniu. Po to mokiniai traukė iš „Konstitucijos dėžutės“ lapelius su konstitucijos straipsniais apie žmogaus teises ir garsiai juos skaitė. Taip mokiniai galėjo patys susipažinti su Konstitucijoje deklaruojamomis žmogaus teisėmis.

Istorijos mokytoja N. Gurliauskaitė 

 


 

 

 

Prisijunk prie mūsų!

Dabar naršo

We have 70 guests and no members online