Išvyka į Šiaulius

Eigirdžių pagrindinės mokyklos 3-10 kl. mokiniai kovo 16 dieną vyko į edukacinę – pramoginę kelionę po Šiaulius. Išvyką organizavo 5-6 klasės auklėtoja Margarita Bidvaitė Dargužienė ir 7-8 klasės auklėtoja Daiva Bukinienė. Saulės mieste aplankėme „Geležinės lapės“, „Saulės berniuko“ skulptūras, pabuvojome Haimo Frenkelio viloje ir vilos kiemelyje. Nors buvo vėjuota, bet perėjome rekonstruojamu bulvaru, praėjome pro objektus - Fontanus „Tūkstantmečio tiltai“, „Motinystė“, „Paukščiai“, pamatėme ir susipažinome su mažąja bulvaro architektūra bei tūrine reklama, laikrodžiu „Gaidys“, praėjome pro Višinsko aikštę.

Vyresniųjų klasių mokiniai pramogavo dažasvydyje „GIGA“,o jaunesniųjų – SKAY parke.

Mokiniai ugdė bendravimo, socialinius įgudžius, taip pat gilino istorijos, geografijos, chemijos žinias.

Mokytoja Daiva Bukinienė

 


 

 

 

Prisijunk prie mūsų!

Dabar naršo

We have 19 guests and no members online